Copyright © ! ♥ MoeKyuna ♥ !
piątek, 17 sierpnia 2012

Co się kryje w anime? Niesamowity głos Ikue Ohtani.Ikue Ohtani (大谷育江) jest aktorką podkładającą głos głównie pod postaci z anime i gry komputerowe.
Jej najsłynniejsza "rola" to Pikachu z Pokemonów. Podkładała też głosy pod Starmie, Goldeen czy inne mniej znane pokemony. Poza nimi jej głos można usłyszeć w One Piece jako Tony Tony Chopper i Sanji (dziecko), Naruto jako Konohamaru czy w Czarodziejce z Księżyca: Sailor Stars jako Sailor Tin Nyanko, lecz te głosy są zazwyczaj dubbing'owane a Pikachu pozostaje w większości wersji niezmienne.


Zazwyczaj nie dostrzegamy takich osób jak Ikue, ponieważ tak jak w filmie nie widać ich twarzy, ale powinny być równie doceniane. Zobaczcie jak ona perfekcyjnie wykonuje swoją pracę :)

8 komentarzy:

 1. Racja, głos ma niesamowity. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialna Babka!
  O tak wiele razy tak jest, ze nie mówimy o tych których nie widać.
  Jak na przykład o ludziach , którzy piszą teksty, czy tworzą muzykę dla piosenkarzy.
  Wtedy to się mówi ooo jaką super piosenkę ta czy ten piosenkarz nagrali

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak niektórzy seiyuu są świetni, szczególnie lubię Daisuke Ono (Sebastaian z Kuroshitsuji, Shizuo z Dyrarary), ale ta dziewczyna też wymiata :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Super. Ja pisałam o pewnej aktorce seiyu(nie pamiętam jakiej bo to było prawie 4 lata temu) ale większość takich osób mimo talentu i niesamowitej barwie własnego głosu nie jest znanych. Np: w bajkach dużo dziewczyn śpiewających piosenki robi to lepiej niż niejeden znany artysta. Tzn mają lepsze głosiki a czy wyrobione i podszkolone to inna sprawa. Przyjemniej się słucha jak dla mnie :P

  OdpowiedzUsuń

여러분의 소중한 의견을 남겨 주세요!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...